Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Wartowice - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem

Raciborowice Górne(Wartowice + 6 km)

525 000 zł247 m² 2 126 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 708 m²

Budynek mieszkalno-usługowy z potencjałem w Raciborowicach Górnych. Do dyspozycji Nabywcy: przestronny salon połączony z nowoczesną kuchnią, toaleta, trzy sypialnie, kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Płóczki Górne

Płóczki Górne(Wartowice + 17 km)

349 000 zł300 m² 1 163,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Duży dom mieszkalno-gospodarczy. Wolnostojący budynek dwukondygnacyjny wybudowany w latach przedwojennych. Wymiary po obrysie ok. 25x11 metrów. Parter: korytarz, 4 pomieszczenia w tym jedno ze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Milików

Milików(Wartowice + 17 km)

1 600 000 zł139 m² 11 510,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:19 485 m²

Foxhouse oferuje do sprzedaży gospodarstwo/dworek w Milikowie. Posiadłość posadowiona na wzgórzu, co dodatkowo dodaje uroku samej lokalizacji. Nieruchomość gruntowa wraz z zabudowaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Nowogrodziec

Nowogrodziec(Wartowice + 18 km)

225 000 zł110 m² 2 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:306 m²

Dom wolnostojący nowogrodziec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec oferuje Państwu na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący, piętrowy z garażem o powierzchni 110 m2 położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rząsiny

Rząsiny(Wartowice + 21 km)

695 000 zł230 m² 3 021,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży budynku mieszkalnego wraz z zabudowaniami gospodarczymi, położonymi na działce o powierzchni 2300m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Rząsiny,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Lwówek Śląski

Lwówek Śląski(Wartowice + 14 km)

799 000 zł181 m² 4 414,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Apes Nieruchomości & Kredyty hipoteczne z Lwówka Śląskiego przedstawia Państwu na sprzedaż dom mieszkalny w Niwnicach, 10 km od Lwówka Śląskiego. Posiadłość ta zachwyca przestrzeniami,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zebrzydowa

Zebrzydowa(Wartowice + 19 km)

950 000 zł187 m² 5 080,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Nowa niższa cena! na sprzedaż dom przy lesie, zebrzydowa, pow.UŻ.134M2, DZIAŁKA 1600 M2, POMPA CIEPŁA, FOTOWOLTAIKA! Wyobraź sobie poranki z widokiem na drzewa, śpiew ptaków zamiast miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Dłużec

Dłużec(Wartowice + 16 km)

435 500 zł150 m² 2 903,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 100 m²

Proponujemy Państwu dom wolnostojący w malowniczej wsi Dłużec. Pow. domu ok. 150 m2. Usytuowany na działce o powierzchni 7100 m2. Nieruchomość położona jest w otoczeniu pól uprawnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Przejęsław

Przejęsław(Wartowice + 23 km)

580 000 zł80 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 830 m²

Północ nieruchomości Bolesławiec prezentuje komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w Przejęsławiu, zaledwie 16 km od Bolesławca. Opis nieruchomości : Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Tomisław

Tomisław(Wartowice + 17 km)

459 000 zł170 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:650 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży przestronny dom położony w miejscowości Tomisław Gm. Osiecznica. Szczegóły oferty: - powierzchnia użytkowa domu wynosi około 170 m2. -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Wartowice

Wartowice,dolnośląskie

269 000 zł120 m² 2 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Nowość Na sprzedaż wolnostojący przedwojenny dom jednorodzinny w Wartowicach (7 km od Bolesławca). Budynek mieszkalny z częścią gospodarczą , posadowiony na skośnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wartowice

Wartowice,dolnośląskie

220 000 zł182 m² 1 209 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Nieruchomość w Wartowicach - 7 km od Bolesławca. Dom i zabudowania gospodarcze (w tym także garaże) położony przy drodze asfaltowej. Możliwość zagospodarowania nieruchomości na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij