Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Wartowice - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

420 000 zł9 146 m² 45,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę gruntu o powierzchni 9146 m2, położoną w Wartowicach, gm. Warta Bolesławiecka. Działka w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

149 000 zł31 m² 4 806,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie 30,5 m | parter | gotowe do wprowadzenia Cena do negocjacji. Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł328,40 m² 4 567,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Domo Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży działki z budynkiem usługowym w miejscowości Dąbrowa Bolesławiecka. Obiekt monitorowany 3 kamerami na podczerwień, plac oświetlony -.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł2 250 m² 412,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje na sprzedaż plac z budynkami mieszkalnymi o powierzchni 2400 m2 położony w Zebrzydowej. Atrakcyjna działka ze względu na lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł3 156 m² 39,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Fankulewscy oferuje do sprzedaży działkę przeznaczoną na budowę budynku gospodarczego w malowniczej miejscowości ubocze. Ubocze nie posad a planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dobra

Dobra(Wartowice + 11 km)

157 000 zł800 m² 196,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 800 m2 położoną w Dobrej - Gmina Bolesławiec. Szczegóły oferty: - powierzchnia działki wynosi 800 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

2 130 000 zł4 269 m² 498,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:120

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zespół 3-ech budynków użytkowych # pow. 4269 m2 # działka 7 919 m2 # Budynki tworzą zwartą zabudowę w kształcie litery "u" i położone są na działce o powierzchni 7 919m2. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Brzeźnik

Brzeźnik(Wartowice + 13 km)

850 000 zł217,80 m² 3 902,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 151 m²

Foxhouse prezentuje dom wolnostojący z dwoma garażami i dużą działką, w spokojnej miejscowości Brzeźnik 10 min. jazdy do centrum Bolesławca. Dom posadowiony na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł396 m² 3 775,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Inwestycja dla osób, które nie lubią nudy. Tu się dzieje Wachlarz pomysłów na aranżację tego miejsca jest szeroki. Noclegi krótkoterminowe, restauracja z hotelem, wynajem długoterminowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł870 m² 1 436,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Wyjątkowa Inwestycja: dom, agroturystyka, hala Produkcyjna i 12 ha Pola Rolnego! msr Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży, idealną dla inwestorów poszukujących dochodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna

Chojnów(Wartowice + 22 km)

956 100 zł3 187 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę usługową o powierzchni 3187 m2 w miejscowości Chojnów szczegóły oferty: - powierzchnia 3187 m2. - lokalizacja przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Wartowice

Wartowice,dolnośląskie

269 000 zł120 m² 2 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Nowość Na sprzedaż wolnostojący przedwojenny dom jednorodzinny w Wartowicach (7 km od Bolesławca). Budynek mieszkalny z częścią gospodarczą , posadowiony na skośnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wartowice

Wartowice,dolnośląskie

220 000 zł182 m² 1 209 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Nieruchomość w Wartowicach - 7 km od Bolesławca. Dom i zabudowania gospodarcze (w tym także garaże) położony przy drodze asfaltowej. Możliwość zagospodarowania nieruchomości na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij